T.C. ÖZEL PSİKOSANAT AİLE ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

Uzman Klinik Psikolog - Psikoterapist - Aile Danışmanı - Yazar

Aile Danışmanı - Toplum Bilimci - Araştırmacı Yazar - Kurucu ve Genel Müdür

Doktor & Psikoterapist - Aile Danışmanı

Kişiler ile ilgili gördüğün her bilgi, senin bilişsel çarpıtman olabilir. Hangi uzmanın sana nasıl yardımcı olabileceğini onun hakkındaki bilgilerden çok, onunla kurduğun bağdan anlayabilirsin.

Psikosanat benim tasarladığım ve uzun yıllardır üzerinde çalışıp didindiğimiz, insanlığa fayda sağlama amacı olan nadir bir projedir. Kökeni sanata dayanıyor olsa da akıl dolu bir dili psikolojiyle sentezleyerek seanslardan kitaplara, ekranlardan zihinlere kadar her alana yansıtmaya çalışmaktadır.
Psikosanat, zaman içinde kendi evrimini dönüştürerek Devlete bağlı resmi bir Psikolojik Danışma Merkezi haline gelmiştir. Bu sayede ruh sağlığı alanında tam yetkili nadir merkezlerden biri olmuştur. Burası bir Psikolojik Danışma Merkezi olmasının yanında toplumun kendi değerleriyle buluşturmayı amaçlayan, sosyolojik meseleleri öz değerler üzerinden analiz eden, hem yazan hem de uygulayan bir ortamdır. Bir yanımız kitap ve ekranlar ile dışarıya açıkken diğer yanımız da Zeynep Dizmen gibi çok kıymetli uzmanlarımız ile şifaya da aracıdır. Eserlerimiz şimdilik ‘Bir Annenin Doğuşu’, sonrasında ‘Hastalıkların Duygusal Sebepleri’ ŞİFA, ‘Geçmişin Travmalarından Kurtulmak ÖZE DÖNÜŞ’ ve son olarak ta tek dünya sapkınlığıyla insanın sosyal ve psikolojik yapısının nasıl yerle bir edildiğini gösterdiğimiz ‘MAHFUZ kitabıdır.
Psikosanat olarak merkezimiz, toplumun en önemli yapıtaşı olan Aileye ve bununla birlikte bireylere Psikolojik Danışmanlık hizmeti, kitaplar, seminerler, eğitimler, kamplar ve hatta programlar hazırlamaktayız.

Eray Hacıosmanoğlu
Aile Danışmanı

www.psikosanat.com.tr


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad
Telefon
Mesajınız