T.C. ÖZEL PSİKOSANAT AİLE ve PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK MERKEZİ

Uzman Klinik Psikolog - Psikoterapist - Aile Danışmanı - Yazar - Genel Müdür

Kurucu - Araştırmacı Yazar - Yönetmen - Aile Dizimi Uzm.

Doktor & Psikoterapist - Aile Danışmanı

Kişiler ile ilgili gördüğün her bilgi, senin bilişsel çarpıtman olabilir. Hangi uzmanın sana nasıl yardımcı olabileceğini onun hakkındaki bilgilerden çok, onunla kurduğun bağdan anlayabilirsin.

Psikosanat Eray Hacıosmanoğlun’un uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve geliştirdiği bir projedir. Sanatı edebi bir üslup ile psikolojiyle sentezleyerek kitaplarında kullanan bu marka 2019’dan bu yana Devlete bağlı bir Psikolojik Danışma Merkezi haline gelmiştir. Sanat ile psikolojinin birlikte muhteşem sonuçlar çıkaracağına inanarak yola çıkmış olmamız, bütün yetenek ve birikimlerimizi bu alanda geliştirmemize sebep olmuştur. Aldığımız eğitimler ile sürekli kendimizi yeniliyor olmamız da bundandır. Burası danışma merkezi olmasının yanında psikoloji alanında da araştırmalar yapan bir ortamdır. Psikolojiyle ilgili dünyadaki yeni gelişmeler ve  edebiyat gibi değerli bir sanatı da birleştirerek kitaplar hazırlamaktayız. Şimdilik eserlerimiz “Bir Annenin Doğuşu”, sonrasında “Her Şey İçin Geç Olmadan, Hastalıkların Duygusal Sebepleri” ve son olarak da “Geçmişin Travmalarından Kurtulmak” kitaplarıdır. Yeni kitap çalışmalarımız da son hızıyla devam etmektedir.

Bu merkez toplumun en önemli yapıtaşı olan Aile’ye ve bununla birlikte bireylere Psikolojik Danışmanlık hizmeti vermektedir.


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad
Telefon
Mesajınız