Bunca kaos ortamı, yangınlar, hastalıklar, iflaslar, ölümler, depremler, seller, afetler ve açlık seni neye hazırlamak için?
Bizlerden neyi saklıyorlar?
Aklının kontrolünü kaybeden herkes “neye inanacağımızı şaşırdık” diyerek denize düştü ve yılana sarıldı. Oysa zehir şifaydı plan ise yılan. Yalan da yılandı ve o da şeytana aitti.

Sen uyursan savunmasız insanlar mahsun olur, aileler yıkılır, tabiat bozulur, ölümler artar, hastalıklar boyut değiştirir. Yangınlar çoğalır, iklimler bozulur, deprem ve tsunamiler
her şeyi alır götürür. İnsanlık susuz kalır, aç kalır, köle olur
ve şeytanın elinde yok olur gider!

Sen uyursan, her şey mahfuz kalır!

Uzmanlarımız, yazarlarımız ve çalışma arkadaşlarımız ile tanışın.
devamını oku
Seminer, eğitim ve duygu dolu anlardan bazı kesitler.
devamını oku
Psikosanat'ın değerli yazarları ve uzmanlarıyla tanışın.
devamını oku
Youtube_logo 2

DİĞER KİTAPLAR

Kişi geçmişi geride bırakmayı başaramadığında tüm yaşam enerjisini bu uğurda harcarken, acı dolu bir hayatı kendi kaderi sanır. Geçmişten getirilen travma ile yaşayan kişi şimdiki zamana sağlıklı odaklanamaz, her zaman geçmişin yüklerini taşırlar.

Duygusal sebepler hastalığa dönüşmeden çok önce, sevgisizliğin getirdiği yıkıcı sonuçları, değersizliğin ağır bedellerini ve üzüntülerin bizi nasıl ilmek ilmek bir sona götürdüğünü, hiç düşündünüz mü? Sevginin ve huzurun yerini hastalık almasın diye, “Her şey için geç olmadan”, biz bu kadarını yaptık…

Anne olmanın yolu nesilden nesile fısıldanan gizemli bir ezgiyi ruhta duyabilmek, yüreğine işlenmiş içgüdüyü bulabilmektir. Bu kitap nasıl daha iyi bir anne ve kadın olabilirimi değil, içimdeki daha iyi bir anneyi nasıl ortaya çıkarabilirimi sorgulamanıza yardımcı olur.