Theta healing belki de ilk defa duyduğunuz bir terapi yöntemidir. Bilinçaltı terapisi diye adı geçse de asıl durum bilincin değişim seviyelerinin kuantum teorisine uygulanmış halidir.

 

Beynimizin düşünürken, uyurken ve hatta uykuya geçişi esnasında yaydığı belirli frekanslar ile birlikte bilinçaltına da geçişin mümkün olduğu söyleniyor. Bu frekansların kullanımı hipnoz ile birlikte bilinçdışı terapilerinin de başlangıç noktası aslında. Normal düşünme esnasında yaydığımız beta frekansı hipnozda alfaya düşürülüyor. Theta healing de ise uykuya geçiş sırasında yaydığımız frekans olan theta frekasına indirilen zihine terapi yapılıyor. Vianna Stibal hipnoz ile kuantum fiziğini birleştirdiğinde kişilerin düşünce ve davranışlarına neden olan devinimlerin kolaylıkla değiştirilebildiğini göstermektedir. Asıl gücün düşünce gücü olması ile birlikte yaşanılan her durumun sebebinin kendi içimizde aranması gerekliliği bu terapi çeşidinde yaygındır. Hatalıklardan tutun, enerji alanlarına ve dengesine, inançlarımızda bulunan nazar, beddua gibi durumlar ile bozulan enerji alanımızı temizlemeye kadar bir çok şifayı sağlayabilmektedir. Kısa ve pratik bir yöntem ile düşüncelerinizin değişimi sayesinde hastalıklardan ya da sürekli tekrar eden davranışlarınızın değiştirilebilmesi mümkün olabilir.

 

Kuantuma göre yaşadığınız tüm bilgiler dna kodlarınıza yazılmış ve yazılmaya devam etmekte. Tehta healing ile birlikte dna üzerani yazılan bilgilerin değişimi ile birlikte bir çok sıkıntıdan kurtulmanız mümkün.

 


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad
Telefon
Mesajınız

Son Yazılar