Aslında beden, ruh ve zihin bir bütündür. Modern tıbbın yeni yeni kabl ettiği bu görüş kuantum teorisinde gitgide büyüyen bir görüş haline gelmiştir. Bu nedenle hastalıklarınızın ana kaynağının düşünceleriniz olduğu belirlenmiş ve tek faydanın modern tıbbın size sunduğu ilaçların olmadığı söylenmektedir.

 

Bilinç gerçeğinizi yaratarak sizin matriks alanınızı belirler. Yani yıllar önce çekilen matrix filminin altında doğruluk payının yattığı bir gerçektir. Sizin matrix alanınızda bulunan kötü düşünceler, söylemler, dışardan size yüklenen tüm bilgiler hem ruhi hem de fiziki sağlığınızı bozabilir. Tüm hastalıkların alt yapısında olan bu düşünce yapıları matrixi destekleyen kuantum teorisi ile değiştirilebilir. Modern tıbbın yanında tamamlayıcı olarak kullanılabilecek ve tüm fiziki değerlendirmeler sonucu uygulamasının yapılması önerilen matrix inform basit ve pratik bir uygulamadır.

 

Kişinin evren alanındaki rezone olduğu yani titreşiminin uyduğu iki noktayı birleştirmek ve bu alanda bir dalga oluşturmaktır. Uygulayıcının tüm bu işleri yaptığı esnada, uygulanan kişinin travmalar ile birlikte bedenine hapsettiği duygu yüklerinden kurtulması gözlemlenir.


Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım

Ad/Soyad
Telefon
Mesajınız

Son Yazılar